Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 10X110
8,23 złszt. (6,69 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 10X16
2,09 złszt. (1,70 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 10X120
SKU:
DIN 939 A2 M 10X120
RODZAJ
DWUSTRONNE
8,67 złszt. (7,05 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 7,66 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 26 mm |

























