Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 8X90
5,97 złszt. (4,85 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej x 1,25 średnicy DIN 939 A2 M 10X100
7,75 złszt. (6,30 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 8X95
SKU:
DIN 938 A4 M 8X95
RODZAJ
DWUSTRONNE
6,25 złszt. (5,08 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 3,82 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 95 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 8 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 22 mm |

























