Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 8X16
1,84 złszt. (1,50 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 8X25
2,05 złszt. (1,67 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 8X20
SKU:
DIN 938 A4 M 8X20
RODZAJ
DWUSTRONNE
1,99 złszt. (1,62 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,82 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 20 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 8 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 13,80 mm |

























