Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 6X70
4,58 złszt. (3,72 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 6X80
4,76 złszt. (3,87 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 6X75
SKU:
DIN 938 A4 M 6X75
RODZAJ
DWUSTRONNE
4,67 złszt. (3,80 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 1,65 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 6 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 18 mm |

























