Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 5X70
10,01 złszt. (8,14 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 5X80
11,58 złszt. (9,41 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 5X75
SKU:
DIN 938 A4 M 5X75
RODZAJ
DWUSTRONNE
10,96 złszt. (8,91 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,96 kg |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 5 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 16 mm |

























