Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 5X35
5,01 złszt. (4,07 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 5X45
6,26 złszt. (5,09 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 5X40
SKU:
DIN 938 A4 M 5X40
RODZAJ
DWUSTRONNE
5,63 złszt. (4,58 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,60 kg |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 40 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 5 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 16 mm |

























