Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 24X95
85,79 złszt. (69,75 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 5X110
16,90 złszt. (13,74 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 5X100
SKU:
DIN 938 A4 M 5X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
15,34 złszt. (12,47 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 1,19 kg |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 5 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 16 mm |

























