Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 24X85
79,45 złszt. (64,59 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 24X95
85,79 złszt. (69,75 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 24X90
SKU:
DIN 938 A4 M 24X90
RODZAJ
DWUSTRONNE
82,62 złszt. (67,17 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 18 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 36,20 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 24 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























