Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 24X75
73,09 złszt. (59,42 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 24X85
79,45 złszt. (64,59 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 24X80
SKU:
DIN 938 A4 M 24X80
RODZAJ
DWUSTRONNE
76,27 złszt. (62,01 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 16 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 32,60 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 24 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























