Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 24X50
57,20 złszt. (46,50 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 24X60
63,55 złszt. (51,67 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 24X55
SKU:
DIN 938 A4 M 24X55
RODZAJ
DWUSTRONNE
60,38 złszt. (49,09 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 11 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 23,60 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 55 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 24 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 44,50 mm |

























