Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 20X95
36,64 złszt. (29,79 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 24X110
95,34 złszt. (77,51 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 24X100
SKU:
DIN 938 A4 M 24X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
88,98 złszt. (72,34 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 19 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 39,80 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 24 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























