Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 18X110
35,29 złszt. (28,69 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 18X40
15,17 złszt. (12,33 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 18X120
SKU:
DIN 938 A4 M 18X120
RODZAJ
DWUSTRONNE
37,82 złszt. (30,75 zł netto)
Brak w magazynie
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 25,30 kg |
| Średnica (d) | 18 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 18 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 42 mm |

























