Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 16X80
19,24 złszt. (15,64 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 16X90
21,07 złszt. (17,13 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 16X85
SKU:
DIN 938 A4 M 16X85
RODZAJ
DWUSTRONNE
20,15 złszt. (16,38 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 14,50 kg |
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 85 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 16 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 38 mm |

























