Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 16X55
14,38 złszt. (11,69 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 16X65
16,76 złszt. (13,63 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 16X60
SKU:
DIN 938 A4 M 16X60
RODZAJ
DWUSTRONNE
15,57 złszt. (12,66 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 10,50 kg |
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 16 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 38 mm |

























