Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 16X110
27,48 złszt. (22,34 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 16X30
10,07 złszt. (8,19 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 16X120
SKU:
DIN 938 A4 M 16X120
RODZAJ
DWUSTRONNE
29,74 złszt. (24,18 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 20,10 kg |
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 16 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 38 mm |

























