Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 14X70
14,02 złszt. (11,40 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 14X80
15,66 złszt. (12,73 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 14X75
SKU:
DIN 938 A4 M 14X75
RODZAJ
DWUSTRONNE
14,76 złszt. (12,00 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 9,63 kg |
| Średnica (d) | 14 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 14 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 34 mm |

























