Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 14X55
11,40 złszt. (9,27 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 14X65
13,33 złszt. (10,84 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 14X60
SKU:
DIN 938 A4 M 14X60
RODZAJ
DWUSTRONNE
12,39 złszt. (10,07 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 7,81 kg |
| Średnica (d) | 14 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 14 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 34 mm |

























