Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 14X40
8,79 złszt. (7,15 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 14X50
10,52 złszt. (8,55 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 14X45
SKU:
DIN 938 A4 M 14X45
RODZAJ
DWUSTRONNE
9,52 złszt. (7,74 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 6,00 kg |
| Średnica (d) | 14 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 14 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 34 mm |

























