Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 12X90
13,53 złszt. (11,00 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 14X100
20,10 złszt. (16,34 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 12X95
SKU:
DIN 938 A4 M 12X95
RODZAJ
DWUSTRONNE
14,26 złszt. (11,59 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 8,64 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 95 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 30 mm |

























