Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 12X80
12,07 złszt. (9,81 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 12X90
13,53 złszt. (11,00 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 12X85
SKU:
DIN 938 A4 M 12X85
RODZAJ
DWUSTRONNE
12,80 złszt. (10,41 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 7,76 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 85 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 30 mm |

























