Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 12X60
9,19 złszt. (7,47 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 12X70
10,63 złszt. (8,64 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 12X65
SKU:
DIN 938 A4 M 12X65
RODZAJ
DWUSTRONNE
9,89 złszt. (8,04 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 6,00 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 65 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 30 mm |

























