Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 12X25
4,40 złszt. (3,58 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 12X35
5,59 złszt. (4,54 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 12X30
SKU:
DIN 938 A4 M 12X30
RODZAJ
DWUSTRONNE
4,95 złszt. (4,02 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 2,92 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 22,70 mm |

























