Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 10X95
9,96 złszt. (8,10 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 12X110
15,76 złszt. (12,81 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 12X100
SKU:
DIN 938 A4 M 12X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
14,99 złszt. (12,19 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 9,08 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 30 mm |

























