Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 10X85
8,94 złszt. (7,27 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 10X95
9,96 złszt. (8,10 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 10X90
SKU:
DIN 938 A4 M 10X90
RODZAJ
DWUSTRONNE
9,45 złszt. (7,68 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 5,68 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 10 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 26 mm |

























