Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 10X70
7,42 złszt. (6,03 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 10X80
8,44 złszt. (6,86 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 10X75
SKU:
DIN 938 A4 M 10X75
RODZAJ
DWUSTRONNE
7,92 złszt. (6,44 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 4,75 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 10 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 26 mm |

























