Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 10X50
5,28 złszt. (4,29 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 10X60
6,32 złszt. (5,14 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 10X55
SKU:
DIN 938 A4 M 10X55
RODZAJ
DWUSTRONNE
5,81 złszt. (4,72 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 3,51 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 55 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 10 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 26 mm |

























