Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 8X95
4,85 złszt. (3,94 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 10X110
11,00 złszt. (8,94 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A4 M 10X100
SKU:
DIN 938 A4 M 10X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
10,47 złszt. (8,51 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 6,30 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 10 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 26 mm |

























