Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 8X80
4,08 złszt. (3,32 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 8X90
4,59 złszt. (3,73 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 8X85
SKU:
DIN 938 A2 M 8X85
RODZAJ
DWUSTRONNE
4,34 złszt. (3,53 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 3,42 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 85 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 8 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 22 mm |

























