Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 8X65
3,30 złszt. (2,68 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 8X75
3,83 złszt. (3,11 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 8X70
SKU:
DIN 938 A2 M 8X70
RODZAJ
DWUSTRONNE
3,57 złszt. (2,90 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 2,82 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 8 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 22 mm |

























