Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 8X30
1,83 złszt. (1,49 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 8X40
2,11 złszt. (1,72 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 8X35
SKU:
DIN 938 A2 M 8X35
RODZAJ
DWUSTRONNE
1,98 złszt. (1,61 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,42 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 8 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 22 mm |

























