Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 6X60
3,54 złszt. (2,88 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 6X70
4,03 złszt. (3,28 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 6X65
SKU:
DIN 938 A2 M 6X65
RODZAJ
DWUSTRONNE
3,79 złszt. (3,08 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,43 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 65 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 6 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 18 mm |

























