Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 5X45
2,91 złszt. (2,37 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 5X55
3,09 złszt. (2,51 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 5X50
SKU:
DIN 938 A2 M 5X50
RODZAJ
DWUSTRONNE
2,99 złszt. (2,43 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,73 kg |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 5 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 16 mm |

























