Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 30X90
83,57 złszt. (67,94 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 5X100
4,83 złszt. (3,93 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 30X95
SKU:
DIN 938 A2 M 30X95
RODZAJ
DWUSTRONNE
90,71 złszt. (73,75 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 61,90 kg |
| Średnica (d) | 30 mm |
| Długość całkowita (l) | 95 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 30 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 66 mm |

























