Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 30X70
64,46 złszt. (52,41 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 30X80
74,01 złszt. (60,17 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 30X75
SKU:
DIN 938 A2 M 30X75
RODZAJ
DWUSTRONNE
69,24 złszt. (56,29 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 50,70 kg |
| Średnica (d) | 30 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 30 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 63 mm |

























