Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 27X95
79,99 złszt. (65,03 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 30X110
107,43 złszt. (87,34 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 30X100
SKU:
DIN 938 A2 M 30X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
100,26 złszt. (81,51 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 16 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 64,70 kg |
| Średnica (d) | 30 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 30 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 66 mm |

























