Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 27X80
65,66 złszt. (53,38 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 27X90
76,39 złszt. (62,11 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 27X85
SKU:
DIN 938 A2 M 27X85
RODZAJ
DWUSTRONNE
71,39 złszt. (58,04 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 43,50 kg |
| Średnica (d) | 27 mm |
| Długość całkowita (l) | 85 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 27 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 60 mm |

























