Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 27X65
52,52 złszt. (42,70 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 27X75
60,89 złszt. (49,50 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 27X70
SKU:
DIN 938 A2 M 27X70
RODZAJ
DWUSTRONNE
56,34 złszt. (45,80 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 36,80 kg |
| Średnica (d) | 27 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 27 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 60 mm |

























