Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 24X80
54,56 złszt. (44,36 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 24X90
59,11 złszt. (48,06 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 24X85
SKU:
DIN 938 A2 M 24X85
RODZAJ
DWUSTRONNE
56,84 złszt. (46,21 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 17 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 34,40 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 85 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 24 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























