Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 24X70
50,01 złszt. (40,66 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 24X80
54,56 złszt. (44,36 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 24X75
SKU:
DIN 938 A2 M 24X75
RODZAJ
DWUSTRONNE
52,29 złszt. (42,51 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 30,80 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 24 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























