Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 24X60
45,47 złszt. (36,97 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 24X70
50,01 złszt. (40,66 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 24X65
SKU:
DIN 938 A2 M 24X65
RODZAJ
DWUSTRONNE
47,75 złszt. (38,82 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 13 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 27,20 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 65 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 24 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























