Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 24X110
68,20 złszt. (55,45 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 24X45
38,65 złszt. (31,42 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 24X120
SKU:
DIN 938 A2 M 24X120
RODZAJ
DWUSTRONNE
72,75 złszt. (59,15 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 23 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 47,00 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 24 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























