Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 22X85
38,57 złszt. (31,36 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 22X95
44,07 złszt. (35,83 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 22X90
SKU:
DIN 938 A2 M 22X90
RODZAJ
DWUSTRONNE
41,32 złszt. (33,59 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 29,50 kg |
| Średnica (d) | 22 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 22 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 50 mm |

























