Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 22X60
28,29 złszt. (23,00 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 22X70
31,96 złszt. (25,98 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 22X65
SKU:
DIN 938 A2 M 22X65
RODZAJ
DWUSTRONNE
29,94 złszt. (24,34 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 22,00 kg |
| Średnica (d) | 22 mm |
| Długość całkowita (l) | 65 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 22 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 50 mm |

























