Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 22X50
25,34 złszt. (20,60 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 22X60
28,29 złszt. (23,00 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 22X55
SKU:
DIN 938 A2 M 22X55
RODZAJ
DWUSTRONNE
26,63 złszt. (21,65 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 19,00 kg |
| Średnica (d) | 22 mm |
| Długość całkowita (l) | 55 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 22 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 45,70 mm |

























