Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 22X110
47,75 złszt. (38,82 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 22X45
24,24 złszt. (19,71 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 22X120
SKU:
DIN 938 A2 M 22X120
RODZAJ
DWUSTRONNE
55,09 złszt. (44,79 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 38,50 kg |
| Średnica (d) | 22 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 22 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 50 mm |

























