Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 20X70
18,71 złszt. (15,21 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 20X80
22,12 złszt. (17,98 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 20X75
SKU:
DIN 938 A2 M 20X75
RODZAJ
DWUSTRONNE
19,85 złszt. (16,14 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 20,60 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 20 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 46 mm |

























