Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 20X55
16,06 złszt. (13,06 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 20X65
17,58 złszt. (14,29 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 20X60
SKU:
DIN 938 A2 M 20X60
RODZAJ
DWUSTRONNE
16,44 złszt. (13,37 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 17,00 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 20 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 46 mm |

























