Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 20X45
15,31 złszt. (12,45 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 20X55
16,06 złszt. (13,06 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 20X50
SKU:
DIN 938 A2 M 20X50
RODZAJ
DWUSTRONNE
15,68 złszt. (12,75 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 14,60 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 20 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 40,70 mm |

























