Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 18X95
20,46 złszt. (16,63 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 20X110
28,91 złszt. (23,50 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 20X100
SKU:
DIN 938 A2 M 20X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
26,46 złszt. (21,51 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 13 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 26,60 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 20 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 46 mm |

























