Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 18X50
12,39 złszt. (10,07 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 18X60
13,42 złszt. (10,91 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 18X55
SKU:
DIN 938 A2 M 18X55
RODZAJ
DWUSTRONNE
12,77 złszt. (10,38 zł netto)
Brak w magazynie
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 12,30 kg |
| Średnica (d) | 18 mm |
| Długość całkowita (l) | 55 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 18 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 42 mm |

























